SİPARİŞ VE TESLİMAT BİLGİLERİ

kraftx.com.tr’den yapacağınız alışverişleriniz tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo kampanyası bulunur ve kargo ücretleri tarafımızdan ödenir.

Portbagaj gibi yüksek desili ürünler Horoz Lojistik ile diğer ürünler ise MNG Kargo ile gönderilir.

Siparişiniz kargo firması tarafından teslim alındıktan sonra adresinize teslimatta eğer bir gecikme varsa, bu durum kargo firması ile ilgilidir. Kargo firması ile iletişime geçerek gönderi takip numaranız ile probleminizi çözebilirsiniz. Kargo firmalarına aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

 

Yurtiçi Kargo : 444 99 99
Aras Kargo : 444 25 52
MNG Kargo : 444 06 06
UPS : 444 00 66
Sürat Kargo : 0850 202 02 02
Horoz Lojistik : 0850 202 33 50
PTT Kargo : 444 17 88

kraftx.com.tr’de kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

 

Ödeme seçeneklerimiz

  • Banka Havale/Eft
  • Online Kredi/Banka kartı ile taksitli veya tek çekim
  • Mağazadan teslim alımlarınızda nakit ödeme

Online siparişlerinizde faturalar e-arşiv aracılığı ile Pazartesi ve Cuma  günleri otomatik olarak kesilip sipariş oluştururken girdiğiniz e-mail adresinize gönderilmektedir.

 

Lütfen e-mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz ve “Spam Mail” kutunuza bakmayı unutmayınız.

ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİLER

Portbagaj, aracımızda ek yükleme alanı sağlar. Taşıyıcı barlar vasıtası ile aracın tavanına her hangi bir zarar vermeden monte edilir.

350 litreden 520 litre hacime kadar ek depolama imkanı sağlarlar. Böylece yolculuklarımıza aracın içinde yüklerle seyahat etmekten, sıkışmaktan bizi kurtarırlar.

Tavan Sepeti aracımızda ek yükleme alanı sağlar. Taşıyıcı barlar vasıtası ile aracın tavanına her hangi bir zarar vermeden monte edilir.

Bir çok farklı tasarımda tavan sepeti bulunur. Portbagajlardan farkı çok daha ağır yükler taşınabilir ve görsel olarak off-road araçlarına takılabilir.

Bisiklet taşıyıcı ile bisikletlerimizi aracın üzerinde güvenle taşırız.
Tavanda, arka bagaj kapağında, çeki demirinde ve stepnede taşıyan modelleri olmakla beraber en çok tercih edilen model araç üstü bisiklet taşıyıcıdır. Aracınızın tavanına bisiklet taşıyıcı monte edebilmeniz için aracınızda taşıyıcı bar ara atkıları olması gereklidir.

Taşıyıcı bar, ara atkı, ara bar ve tavan barı olarak adlandırılabilen bu ürünler sayesinde aracınızın tavanını delmeden portbagaj, tavan sepeti, bisiklet taşıyıcı, araç üstü çadır vb. bir çok ürünü takabilirsiniz. 4 farklı taşıyıcı bar modeli bulunur.

  • İlk model: tavan çıtası bulunan, tavan ve çıta arasında boşluk bulunan tüm araçlar ile uyumlu olan taşıyıcı ara atkı modeli (Örnek araç: Dacia Duster 2020)
  • İkinci model: tavan çıtası bulunan ve çıta ile tavan arasında boşluk bulunmayan tüm araçlar ile uyumlu olan taşıyıcı ara atkı modeli. (Örnek araç: Peugeot 3008 2018)
  • Üçüncü model: tavanında veya çıtasında montaj noktası bulunan araçlar ile uyumlu olan taşıyıcı ara atkı modeli. (Örnek araç: Toyota Proace Verso L3)
  • Dördüncü model: tavan çıtası ve montaj noktası bulunmayan araçlar ile uyumlu oluksuz taşıyıcı ara atkı modeli. (Örnek araç: Fiat Egea)

Portbagajlar taşıyıcı bar ara atkı bulunan tüm araçlara takılabilir. Aracınıza en uygun taşıyıcı bar ara atkıyı bulmak için bizimle iletişime geçebilir veya Taşıyıcı Barlar kategorisinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Aracınız küçük bir araç ise 370 litre uygun olabilir, eğer Suv tarzı bir araç ise 450 veya 520 litre portbagaj rahatlıkla olur.

Evet, yapılan araştırmalarda bu uygulamalara karışılmadığı gözlendi. Şimdiye kadar bu tip ürünlerde herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

Hususi binek türü (M1 Sınıfı) araçlarda gerekmiyor. Ancak ticari araçlarda bazen sorun yaşanabiliyor, izin almaları gerekebiliyor.