Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster

Kraftx Cool Büyük Boy Valiz Siyah

 1.700,00 + KDV

 


Valiz ve Bavul

Bavul ve valiz, seyahat esnasında ve tatillerde kullanılan en önemli ürünlerden biri olarak biliniyor. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan bu ürünler, tekerlekli veya el çantası şeklinde olabiliyor. Bavul ve valiz, eşya taşımayı daha kolay hale getiren farklı boyutlarda seçenekleri ile  kullanıcılara sunuluyor. Seyahatin türüne göre taşınılacak eşya çok veya az olabiliyor. Kısa süreli seyahatler için küçük boyutlarda bavul veya valiz tercih edilirken uzun süreli seyahatler için büyük boyutlarda bavul veya valiz kullanılıyor. Bavul ve valizler keten, sentetik, deri, kauçuk ve PVC gibi birçok farklı malzeme barındırıyor. Valiz veya bavul seçiminizi yaparken taşıyacağınız eşyanın ağırlığına, türüne ve kırılganlığına uygun bir modeli tercih etmeniz gerekiyor.

Kraftx Valiz ve Bavul Çeşitleri

Bavul ve valiz, birçok farklı model ile kullanıcılara çeşitli fonksiyonlar sunuyor. Seyahatlerin vazgeçilmezi olan bu ürünler eşya taşımayı kolaylaştıran tekerlek, körük, çekçek ve fermuar gibi özelliklere sahiptir. Valiz seçerken önem arz eden bu özellikler arasında bavulun üretildiği malzeme, boyutu, ağırlığı ve tekerlek sayısı bulunuyor.

 


Kraftx Valiz Modelleri ve Fiyatları

Özel fermuarlı bölmeleri ve tekerlek sistemiyle dikkat çeken valizler, güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayabilmeniz için şifreli kilit sistemine de sahiptir. Kendi belirleyebileceğiniz şifre sayesinde güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Set şeklindeki valizler daha ekonomik tercihler yapmak isteyen ya da uzun süreli ve fazla sayıdaki eşyayla seyahate çıkmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Setler arasında 2li, 3’li ve 4’lü gibi birçok farklı seçenek bulabilmeniz mümkündür.